- Úspechy žiakov 2021/2022
- Úspechy žiakov 2020/2021
- Plán aktivít 2019/2020
- Úspechy žiakov 2019/2020
- Úspechy žiakov 2018/2019
- Plán aktivít 2018/2019
- Úspechy žiakov 2017/2018
- Plán aktivít 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Športové súťaže 2021/2022
- Úspechy žiakov 2022/2023
- Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
- Úspechy žiakov 2023/2024
Úspechy žiakov 2018/2019
Športové súťaže za september - október
Meno a priezvisko
Pripravoval
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Radovan Bezák
Lauš
3.miesto
Okresné kolo – cezpoľný beh
8.A
Dávid Gránsky
8.B
Matúš Martiška
8.B
Dávid Gránsky
Lauš
1.miesto
Okresné kolo cezpoľný beh
8.B
Dávid Gránsky Lauš 4. miesto Krajské kolo - cezpoľný beh 8.B Športové súťaže november - máj
Radovan Bezák
Lauš
3.miesto
Okresné kolo
Florbal žiakov
8.A
Damián Čahoj
8.A
Adam Godár
7.B
Dávid Gránsky
8.B
Emanuel Gránsky
7.A
Kristián Kolembus
9.A
Adrián Kováč
7.A
Ivan Lahký
9.B
Matúš Martiška
8.B
Lukáš Pašttrnák
9.B
Marko Ševčík
8.B
Matúš Špánik
9.B
Radovan Bezák
Lauš
2.miesto
Okresné kolo – futsal
8.A
Damián Čahoj
8.A
Dávid Gránsky
8.B
Emanuel Gránsky
7.A
Krstián Kolembus
9.A
Adrián Kováč
7.A
Matúš Martiška
8.B
Lukáš Paštrnák
9.B
Marko Ševčík
8.B
Lukáš Števanka
8.A
Maroš Pihík
9.B
Sára Dianová
Magdolenová
3.miesto
Okresné kolo – vybíjaná žiačok
7.B
Elizabeth Galačová
7.B
Viktória Hudecová
7.B
Emma Janegová
6.A
Martina Kelemenová
6.A
Ladislava Lukášová
6.A
Viktória Martišková
7.B
Lívia Šlosárová
6.A
Lujza Štajnigerová
6.A
Alexandra Beláková
6.B
Eliška Žákechová
6.B
Vanesa Talichová
7.A
Dávid Mikuš
Makový
2.miesto
Okresné kolo- malý futbal mladších žiakov ZŠ
6.A
Peter Hošek
6.A
Daniel Marko
6.B
Jozef Géci
6.B
Boris Záhumenský
6.B
Dominik Ondrušík
6.B
Pavol Bulák
6.A
Michal Marko
6.A
Adrián Kováč
6.A
Jonáš Ferjanc
7.B
Jakub Šarina
7.A
Laura Čukanová
Magdolenová
3.miesto
Okresné kolo - atletika
8.B
Dávid Gránsky
Makový
3.miesto
Okresné kolo- atletika
8.B
Predmetové súťaže september - október
Meno a priezvisko
Pedagóg
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Laura Čukanová
Čačková
1.miesto
Európsky týždeň mobility
8.B
Predmetové súťaže október - december
Dávid Gránsky
Kolníková
Medzinárodná matematická súťaž
Úspešní riešitelia (5.miesto)
Náboj - junior
8.B
Jakub Jánošík
9.B
Michal Mikuš
8.A
Matúš Pukanec
9.A
Matúš Pukanec
Dvončová
Okresné kolo
4.miesto
Olympiáda SJL
9.A
Róbert Marko
Gunišová
Obvodné kolo
Vesmír plný vedomostí
5.A
Karin Bezáková
Gunišová
5.A
Sebastián Podoba
Dvončová
5.B
Radka Kyšťáková
Dvončová
5.B
Radovan Bezák
Poliačiková
Obvodné kolo
6.miesto
Technická olympiáda
8.A
Michal Mikuš
Poliačiková
8.A
Matej Lukáš
Celoslovenské kolo
100%
i-Bobor - Bobrík
4.A
Ján Macko
96%
4.B
Sebastián Podoba
89%
5.B
Michal Rideky
Celoslovenské kolo
100%
i-Bobor - Benjamín
7.A
Alexandra Beláková
96%
6.B
Lukáš Lehocký
96%
7.A
Vanesa Talichová
96%
7.A
Emanuel Gránsky
94%
7.A
Boris Záhumenský
92%
6.B
Ladislava Lukášová
88%
6.A
Michal Macko
80%
6.A
Dávid Gránsky
Celoslovenské kolo
100%
i- Bobor - Kadet
8.B
Matúš Pukanec
100%
9.A
Alexander Žikla
96%
9.A
Samuel Záhumenský
95%
9.A
Nátália Čížová
88%
9.A
Samuel Mikuš
88%
9.B
Jakub Turek
80%
9.A
Športové súťaže október - december
Radovan Bezák
Lauš
3.miesto
Okresné kolo
Florbal žiakov
8.A
Damián Čahoj
8.A
Adam Godár
7.B
Dávid Gránsky
8.B
Emanuel Gránsky
7.A
Kristián Kolembus
9.A
Adrián Kováč
7.A
Ivan Lahký
9.B
Matúš Martiška
8.B
Lukáš Pašttrnák
9.B
Marko Ševčík
8.B
Matúš Špánik
9.B
Radovan Bezák
Lauš
2.miesto
Okresné kolo – futsal
8.A
Damián Čahoj
8.A
Dávid Gránsky
8.B
Emanuel Gránsky
7.A
Krstián Kolembus
9.A
Adrián Kováč
7.A
Matúš Martiška
8.B
Lukáš Paštrnák
9.B
Marko Ševčík
8.B
Lukáš Števanka
8.A
Maroš Pihík
9.B
Predmetové súťaže za mesiac január 2019
Adam Madač
Reiselová
Okresné kolo
4.miesto
Olympiáda ANJ
9.A
Matúš Pukanec
Dvončová
Okresné kolo
1.miesto
Olympiáda NEJ
9.A
Dávid Gránsky
Celoslovenská súťaž
25.poradie v
Expert- geniality show
8.B
Ladislava Lukášová
Celoslovenská súťaž
202.poradie
Expert- geniality show
6.A
Ladislava Lukášová
Čačková
Okresné kolo
Titul
Mladý Jesenský
6.A
Veronika Kopčanová
Jaňáková
Okresné kolo
Titul
Mladý Jesenský
7.A
Žofia Šimončíková
Čačková
Okresné kolo
Titul
Mladý Jesenský
8.A
Matúš Pukanec
Kolníková
Okresné kolo
1.miesto
Matematická olympiáda
9.A
Predmetové súťaže za mesiac február - marec 2019
Matúš Pukanec
Poliačiková
Okresné kolo
1.miesto
Biologická olympiáda
9.A
Dávid Granský
Kolníková
Okresné kolo
ÚR
Biologická olympiáda
9.A
Jakub Jánošík
Sekáčová
Okresné kolo
2.miesto
Dejepisná olympiáda
9.B
Ladislava Lukášová
Bačková
Okresné kolo
1.miesto
Dejepisná olympiáda
6.A
Alex Parilák
Stanková
Okresné kolo
2.miesto
Dejepisná olympiáda
8.B
Jakub Jánošík
Sekáčová
Krajské kolo
ÚR
Dejepisná olympiáda
9.B
Alex Parilák
Dvončová
Krajské kolo
ÚR
Dejepisná olympiáda
8.B
Ladislava Lukášová
Bačková
Okresné kolo
1.miesto
Dejepisná olympiáda
6.A
Timea Fusková
Čačková
Okresné kolo
2.miesto
Hviezdoslavov Kubín
6.A
Paulína Selešová
Čačková
Okresné kolo
1.miesto
Hviezdoslavov Kubín
6.A
Natália Čížová
Čačková
Mesto BN- vyhlásenie súťaže ku Dňu vody
Ocenené práce
Svetový deň vody
9.A
Tamara Selešová
Jaňáková
7.A
Šimon Čapla
Hanková
2.A
Kristína Podobová
Dvončová
9.A
Kolektív
Hanková
2.A
Matúš Pukanec
Poliačiková
Okresné kolo
ÚR
Chemická olympiáda
9.A
Ema Puchorová
Poliačiková
Okresné kolo
ÚR
Chemická olympiáda
9.A
Lucia Špániková
Poliačiková
Okresné kolo
ÚR
Chemická olympiáda
9.A
Predmetové súťaže apríl - máj
Róbert Marko
Michalková
Okresné kolo
ÚR
Pytagoriáda
5.A
Sebastián Podoba
Kolníková
Okresné kolo
ÚR
Pytagoriáda
5.B
Emanuel Granský
Kolníková
Okresné kolo
ÚR
Pytagoriáda
7.A
Matej Lukáš
Mattošová
Okresné kolo
ÚR
Pytagoriáda
4.A
Dávid Granský
Gunišová
Okresné kolo
1.miesto
Pytagoriáda
8.B
Ladislava Lukášová
Michalková
Okresné kolo
1.miesto
Pytagoriáda
6.A
Veronika Kopčanová
Jaňáková
Okresné kolo
2.miesto
Štúrov a Dubčekov rét. Uhrovec
7.A
Paulína Selešová
Čačková
Okresné kolo
1.miesto
Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec
6.A
Veronika Kopčanová
Jaňáková
Okresné kolo
2.miesto
Štúrov a Dubčekov rét. Uhrovec
7.A
Ema Puchorová
Bačková
Dekanátne kolo
2.miesto
Biblická olympiáda
9.A
Jakub Jánošík
Sekáčová
9.B
Valéria Drengubjaková
Bačková
9.A
Jakub Jánošík
Sekáčová
Okresné kolo
6.miesto
Medzníky 2. svetovej vojny
9.B
Timotej Košina
9.B
Samuel Mikuš
9.B
Matúš Pukanec
Poliačiková
Okresné kolo
2.miesto
Biologická olympiáda kat.E
9.A
Ladislava Lukášová
Michalková
Celoslovenské kolo
1.-58.m (99,4%)
Matematický klokan
6.A
Matúš Pukanec
Kolníková
Celoslovenské kolo
123.-128m (94,7%)
Matematický klokan
9.A
Diana Blaškovičová
Kolníková
Celoslovenské kolo
407.-443.m (82,1%)
Matematický klokan
9.A
Sebastián Podoba
Kolníková
Celoslovenské kolo
80,9%
Matematický klokan
5.B
Ema Puchorová
Poliačiková Makový Švecová
Okresné kolo
1.miesto
Okresné kolo Mladý záchranár CO
9.A
Soňa Tureková
9.A
Samuel Záhumenský
9.A
Samuel Mikuš
9.B
Jakub Turek
Poliačiková Makový Švecová
Okresné kolo
2.miesto
Okresné kolo Mladý záchranár CO
9.A
Radovan Bezák
8.A
Viktória Martišková
7.B
Elizabeth Galáčová
7.B
Matej Lukáš
Jamrichová
Poliačiková
Okresné kolo
1.miesto
Súťaž v poskytovaní prvej pomoci - DMZ
4.A
Adela Lukášová
4.A
Laura Bartová
4.A
Ján Macko
4.B
Katarína Jurečeková
4.B