- Úspechy žiakov 2021/2022
- Úspechy žiakov 2020/2021
- Plán aktivít 2019/2020
- Úspechy žiakov 2019/2020
- Úspechy žiakov 2018/2019
- Plán aktivít 2018/2019
- Úspechy žiakov 2017/2018
- Plán aktivít 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Športové súťaže 2021/2022
- Úspechy žiakov 2022/2023
- Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
- Úspechy žiakov 2023/2024
Úspechy žiakov 2020/2021
Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/
Predmetové súťaže šk.rok 2020/2021
Meno a priezvisko
Pedagóg
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Emanuel Granský
Kolníková
1.miesto
OK
Matematická olympiáda
9.A
Michal Rideky
Kolníková
2.miesto
OK
Matematická olympiáda
9.A
Lukáš Lehocký
Kolníková
ÚR (6.m)
OK
Matematická olympiáda
9.A
Ladislava Lukášová
Sekáčová
3.miesto
OK
Dejepisná olympiáda
8.A
Lívia Šlosárová
Sekáčová
4.miesto
OK
Dejepisná olympiáda
8.A
Veronika Kopčanová
Sekáčová
ÚR (6.m)
OK
Dejepisná olympiáda
9.A
Dávid Lacko
Jokalová
3.miesto
OK
Dejepisná olympiáda
7.B
Sebastián Podoba
Jokalová
ÚR (5.m)
OK
Dejepisná olympiáda
7.B
Natália Plášeková
Šišmišová
titul
Mladý Jesenský
3.A
Vanesa Matýsek
Šišmišová
titul
Mladý Jesenský
3.A
Ladislava Lukášová
Kolníková
1.miesto
OK
Matematická olympiáda
8.A
Boris Záumenský
Španková
6.miesto
OK
Matematická olypiáda
8.B
Tomáš Paštrnák
Magdolenová
9.miesto
OK
Pytagoriáda
4.B
Jaroslav Viktorín
Gunišová
11.miesto
OK
Pytagoriáda
5.A
Ladislava Lukášová
Kolníková
11.miesto
OK
Pytagoriáda
8.A
Paulína Buláková
Magdolenová
ÚR
OK
Pytagoriáda
4.B
Alex Mokrý
Hanková
ÚR
OK
Pytagoriáda
4.A
Denisa Špániková
Magdolenová
ÚR
OK
Pytagoriáda
4.B
Sebastián Podoba Varhaníková 3.miesto OK Olympiáda v ANJ 7.B Veronika Kopčanová
Varhaníková 3.miesto OK Olympiáda v ANJ 9.A Veronika Kopčanová Dvončová 1.miesto OK Hviezdoslavov Kubín 9.A Denisa Špániková, Dávid Kňazovčík Magdolenová 2.miesto TSK Postav si svoj hviezdolet 4.B Vanessa Matýsek Šišmišová 1.miesto Krajská knižnica TN + TSK Píšem, píšeš, píšeme - vlastná tvorba 3.A